08.10.2020 11:54

За ціною автомобіля: топ-5 найдорожчих велосипедів

За ціною автомобіля: топ-5 найдорожчих велосипедів

За ціною автомобіля: топ-5 найдорожчих велосипедів

 

Хто сказав, що показник багатства і статусу - це автомобіль.  У світі існують велосипеди, які стоять нітрохи не менше елітної іномарки.

Ціна за один такий велосипед може досягати декількох сотень тисяч доларів.

5 місце

Цей велосипед - справжній ексклюзив.  Trek Madone 5.9 SL-7 Diamonds був випущений в одному екземплярі для благодійного аукціону.  У 2005 році анонімний покупець віддав за нього 75 тисяч доларів.  І було за що.  Корпус велосипеда усипаний діамантами.

1_1

4 місце

Таких велосипедів в світі всього 10. Вся поверхня Aurumania Crystal Edition Gold Bike покрита 24-каратним золотом.  І це включає спиці.  Ну і, звичайно ж, куди без кристалів Swarovski.  Їх тут 600. Ціна за таку розкіш відповідна - 101 тисяча доларів.

2_1

3 місце

Відмітна риса Trek Madone by KAWS - білі зуби на корпусі і колесах.  Автором такого дизайну став відомий нью-йоркський художник Браян Доннели.  А ціну на аукціоні за ексклюзивний велосипед попросили нечувану - 160 тисяч доларів.  І покупець знайшовся.

 3_1

2 місце

Гоночний велосипед Trek Yoshitomo Nara Speed ​​Concept створили спільно компанія Trek і японський художник Йошімото Нара.  Ніяких дорогоцінних матеріалів не використали.  Але ось дизайн велосипеда унікальний.  Він весь прикрашений героями з мультфільмів-аніме.  На аукціоні цей шедевр оцінили в 200 тисяч доларів.

4_1

1 місце

Найдорожчий і найрозкішніший велосипед в світі створив британський художник Дем'єн Херст.  Щоб задекорувати Butterfly Trek Madone, він використовував більше сотні справжніх метеликів.  Їх крилами він прикрасив раму, а також обода коліс.  Варто зазначити, що хоч все це і виглядає приголомшливо, проте було розкритиковано захисниками прав тварин.  І все ж велосипед змогли продати на аукціоні за рекордні 500 тисяч доларів.  Їх, до речі, передали в благодійний фонд.

 5