ABUS

Коли Аугуст Бремікер із синами (August Bremicker und Söhne — ABUS) починали власну справу із виробництва навісних замків у далекому 1924 році, вони і уявити не могли, що коли-небудь їхня продукція буде відома у всьому світі. Бізнес, який почався в підвалі сімейного будинку, сьогодні розвинувся до масштабів міжнародної компанії, представленої на глобальному ринку. 

Проте деякі речі залишаються незмінними – це досі сімейний бізнес, яким управляє вже четверте покоління. І досі основний принцип ABUS – "Безпека, побудована на якості". Протягом більш ніж 85 років продукція ABUS виготовляється на заводах в Німеччині. Сьогодні нові підприємства компанії відкриваються також і в Азіатському регіоні, а загальна кількість працівників становить більше 2000 осіб.

Протягом усього періоду існування компанія ABUS була лідером інновацій. І з 1958 року замки найвищої якості доступні також і для велосипедистів. В 1971 АБУС вперше на ринку представила U-подібний замок, який з часом став одним із найпопулярніших видів захисту для двоколісного транспорту і досі вважається найнадійнішим видом замків. З 1993 року напрямок Mobile Security, який займається вело- та мотопродукцією АБУС виділений в окремий підрозділ компанії.

В 1996 році ABUS увійшов до книги "German Standards – Brands of the Century" ("Німецькі стандарти – бренди століття"). А недавні дослідження показали, що ABUS – найбільш впізнаваний бренд у Європі в сфері домашнього захисту та замків для двоколісного транспорту (дослідження GfK та TNS в 2007 р., TNS у 2013) 

 

Категорії товарів ABUS

Актуальні товари ABUS