Avid

Американський бренд Avid, загальновизнаний фаворит з виробництва високоякісних гальм для всього модельного ряду велосипедів (від дорожніх до гірських).

Гальма фірми Avid підкорюють серця багатьох прихильників спортивного способу життя. На це свого часу і направили турбота і представники фірми SRAM.
Складові компанії Avid застосовуються і при створенні велосипедів для команди Fidea Team, яка виступає у велокросі з чудовими результатами.
На початку фірма Avid формувалася як незалежна компанія з спрямованим спектром послуг на ринку створення велосипедів. Втім, вже в 2004 році був підписаний договір, згідно з яким фірма SRAM купила компанію Avid, світового лідера у виробництві гідравлічних і механічних гальмівних систем і, відповідно, всі права на неї. З того часу центральний офіс Avid переїжджає з Чикаго в вотчину Rock Shox, містечко Колорадо Спрінгс. З тих пір починається тісна співпраця таких яскравих представників на ринку велосипедів і компонентів до них, як фірма SRAM, RockShox, Truvativ і Avid, під керівництвом і керівництвом SRAM - американської компанії, одного з найбільших в світі виробників устаткування для велосипедів.