Birzman

Першою віхою історії компанії Birzman став 1991 рік - в цьому році Лоуренс Куо відкрив в Тайвані фабрику, що виробляє якісні інструменти і запчастини для європейських і американських велосипедів і велосипедистів. Виробництво досить швидко стало відомим завдяки якості та копіткій підходу. Однак це все ще були, хоч і високоякісні, але копії вже розроблених продуктів.

Переломним став 2007 рік. У цьому році була зібрана команда різнобічних фахівців, які стали створювати власну продукцію, роблячи ставку на її якість, дизайн і ергономіку. Високотехнологічна продукція Birzman покликана допомогти велосипедистам швидко і легко здійснювати професійний ремонт як в майстерні, так і в польових умовах.

Метою компанії з перших днів стала пропозиція велолюбителів, професійним велосипедистам і механікам оригінальних продуктів. Фахівці Birzman формують новий вигляд ринку, раніше наповнений низькоякісними продуктами від автовиробників і вельми кустарними спробами окремих веловиробника.

Аудиторія, для якої працює команда Birzman, - це фанати велоспорту; не тільки професіонали, а все, що їхнє серце завмирає, побачивши двоколісного засобу пересування. Ці люди цінують швидкість, знають ціну адреналіну, люблять смак перемоги - відповідно, вирішили фахівці компанії Birzman, вони гідні якісного інструментарію, спроектованого індивідуально для їх потреб. З цими інструментами райдер не повинен турбуватися можливі поломки - лише насолоджуватися їздою.

Для створення унікальних по дизайну, ергономіки та якості товарів інженери і дизайнери компанії Birzman працюють в тісному контакті зі своїми найбільш вимогливими кінцевими споживачами - професійними спортсменами і командами механіків. І тільки тоді, коли якість і функціональність кожного продукту узгоджена ними, новинка потрапляє в конвеєрне виробництво.

В процесі розробки кожного інструменту, фахівці керуються такими вимогами: ергономіка функціонування, мінімізація ваги і розміру, ефективність використання і довговічність.