Bontrager

Компанія заснована в 1980 році Кейтом Бонтрегером.
Маючи до цього величезний досвід у виробництві гоночних мотоциклів і участі в професійних мотогонках, він захопився велосипедами і за 25 років встиг заробити світову репутацію професіонала велоїндустрії.

Колеса, обода, спиці і втулки. Виноси, керма, вилки і педалі. Неперевершені покришки. Прості і геніальні рішення. Витончене поєднання матеріалів. Нові стандарти. Все це компоненти Воntrager.

Це вони привозили до перемог Ленса Армстронга і команду «Discovery Channel Pro Cycling Team», райдерів «Trek-Volkswagen» і «Gary Fisher-Subaru».

Кейт Бонтрегер за останні кілька років взяв участь більш ніж в 50-ти веломарафонах. У цих змаганнях він відчуває свою продукцію, дізнається думку і потреби інших гонщиків - це дозволяє його компонентам утримувати лідируюче місце на світовому ринку.

Історична довідка.
Засновник компанії - Кейт Бонтрегер (Keith Bontrager), народився 18 грудня 1954 р США. Він є одним з піонерів гірського велосипеда (mountain bike).
З 1969 по 1981 Бонтрегер займався мотоспортом, створював і ремонтував мотоцикли для мотокросу і шоссе.С 1978 роки він захопився велосипедом
і в 1979 р зібрав свій перший шосейний велосипед. У 1980 р він зібрав перший гірський велосипед і заснував компанію Bontrager Cycles, яка
займалася виробництвом сталевих рам. У 1984-му році з'явилася перша інновація: Кейт обрізав і "перекатані" шосейний обід Mavic 700С з 40-ка
отворами в обід для МТБ 26 "з 32-ма отворами. Цей обід отримав код Mavic MA-40 МТВ і випускався масово. Продовжуючи виробництво власних рам в місті Санта Круз, Каліфорнія, Бонтрегер розробив і запатентував композитну корону для передньої вилки. Ця розробка була використана в одній з перших амортизаційних вилок в МТБ RockShox RS-1. у 1993 з'явилися на світ рулі виробництва компанії Bontrager.
У 1992-му році компанія вже зросла до невеликого виробничого підприємства, але в 1995 році фірму покинув партнер Бонтрегера, який продав свою частку корпорації Тrek. В кінці 90-х з моди вийшли сталеві рами і Кейт був змушений закрити своє виробництво і повністю зануритися в розробку компонентів для Трек.
У 1994 ім'я Keith Bontager було внесено до Зали слави гірського велосипеда (Mountain Bike Hall of Fame) поряд з іменами Gary Fisher, Charlie Kelly, Travis Brown, Gary Klein, Chris King і іншими).

На сьогоднішній день Trek і Bontrager є самим передовим тандемом у світовій велоїндустрії.
Велосипеди, розроблені Trek, оснащені компонентами власного виробництва, перевіреними і надійними.
Кожен покупець велосипеда має можливість придбати компоненти, аксесуари та одяг родинного бренду і отримати гарантію високої якості і комфорту.

Актуальні товари Bontrager