Buff

Історія компанії Buff! починається в 1991 році в Іспанії, в історичному регіоні Каталонія. Місцевий власник текстильної фабрики Хуан Рохас (Joan Rojas) з 1970-х років був завзятим байкером. Катаючись на своєму мотоциклі по Каталонським шосе, він прийшов до висновку, що йому необхідний простий аксесуар, який би забезпечив необхідний захист шиї і голови від зустрічного вітру, холоду і палючого сонця. Поширені в той час в байкерському середовищі довгі військові шарфи і хустки-шемагі Рохаса не задовольняли по ряду причин - вони були колючими і дратували шкіру, а при розмотування на вітрі довгий шарф був небезпечним для мотоцикліста, тому що міг за що-небудь зачепитися. Разом з тим, Рохасу сподобалася сама ідея багатофункціонального військового хустки, який міг трансформуватися в маску, головний убір або шарф. Він почав експериментувати на своїй сімейній текстильній фабриці з різними матеріалами і формами крою до тих пір, поки не знайшов спосіб виробництва безшовного трубообразного шарфа з мікрофібри.
Рохас терпляче відчував прототипи безшовних багатофункціональних бандан, роздаючи їх своїм друзям, дітям і місцевим лижним інструкторам. Він продавав перші пробні партії в навколишніх магазинах. У 1992 році Хуан запустив в продаж першу колекцію під логотипом Buff! (Сленгове скорочення від іспанського bufanda - «шарф»). Через 20 років бандани Buff! продаються в 70 країнах світу і зібрали безліч нагород і похвальних відгуків від вдячних користувачів. У чому ж секрет їх грандіозного успіху?
функціональність Buff
«Класична» безшовна бандана Buff (колекція Original Buff) пропонує, як мінімум, 12 варіантів зав'язування - трансформуючись з шарфа в цілий комплекс аксесуарів - від напульсники до балаклави, від гумки для волосся до пов'язки на голову. Але, за великим рахунком, область застосування бандан Buff обмежується лише фантазією користувачів. Інтернет повний цікавих фотографій, які демонструють оригінальні варіанти застосування Баффі - він використовується в якості бандажа при розтягненнях, в ролі пелюшки для немовляти і навіть як верхній одяг. Подібна практичність робить його чудовим супутником не тільки спортсменів і любителів активного відпочинку, а й городян.
Як носити Buff?

різноманітність Buff
Вже згадана простота фарбування поліестеровою Микронити розв'язала руки дизайнерам. Buff пропонує сотні варіантів забарвлень своєї продукції для кожної з існуючих колекцій, що відрізняються спеціалізованим дизайном, що робить їх ідеальними для обраних умов застосування. Це дозволяє підібрати свій варіант безшовної бандани для будь-якого користувача - існують колекції для мисливців та рибалок, для зимових видів спорту, для спекотної погоди і тропічних країн, для професійного використання і навіть для футбольних уболівальників.
Балаклава Buff
Балаклава Buff
Балаклава Buff
Балаклави Buff
Компанія не стоїть на місці - маючи багатий досвід створення багатофункціональних аксесуарів і налагоджене виробництво, фахівці з Buff створили власну колекцію балаклав, шапок, кепок, шарфів і технологічною одягу, що об'єднує в собі передові матеріали і впізнаваний дизайн. Дебют на ринку одягу в 2013 році дизайнерська команда Original Buff зазначила нагородою Polartec Apex Awards - щорічної премії від компанії Polartec, яка вручається за цікаві рішення в застосуванні їх продукції.