Campagnolo

Компанія Campagnolo.

Компанія Campagnolo є італійським виробником компонентів для велосипедів. Штаб - квартира знаходиться в місті Віченца в Італії. Історично вважається одним з найпрестижніших брендів у велоспорті. Випускає практично повний список всіх механічних деталей велосипеда.

Заснована Тулліо Компаньолі в 1933 році починалася з маленької майстерні в Віченці. Засновник компанії був відомим гонщиком в 20-х роках минулого століття і на основі свого досвіду придумував нові ідеї щодо вдосконалення велосипеда під час участі в гонках.

Багато з них пізніше перетворилися в революційні продукти, такі як: механізм швидкого зняття колеса, задній і передній перемикачі швидкостей та багато інших. Всього було запатентовано близько 135-ти винаходів.

Історія компанії Campagnolo
В кінці 1950-х років компанія Campagnolo почала виробництво автомобільних коліс з надлегких магнієвих сплавів для відомих марок Alfa Romeo і Maserati, а також виконували замовлення для НАСА. При розробках компонентів велосипеда компанія зробила наголос на мініатюризацію, легкий ремонт і швидку заміну запасних частин велосипеда, при більшому періоді експлуатації в порівнянні з конкурентами.

В кінці 90-х років компанія в своїх розробках почала використовувати вуглецеве волокно для зниження ваги велосипеда. У 2004 році Campagnolo представила компактну трансмісію, систему, яка мала зірки зменшених розмірів, для того, щоб використовувати більш низькі передавальні числа в порівнянні з традиційною трансмісією.

Всі нові розробки компанії Campagnolo відчувала і доводила до досконалості під час професійних шосейних гонок. Від винаходу компонента, до початку його продажів на ринку могло пройти кілька років. Так Campagnolo домагалася найвищої якості свого продукту.

1901 - 26 серпня в східному передмісті Віченци, Італії народився Тулліо Компаньолі.
1922 - Тулліо Компаньолі починає свою гоночну кар'єру.
1930 - був зареєстрований перший з 135-ти патентів компанії Campagnolo.
1933 - заснування компанії Campagnolo.
1940 - Тулліо Компаньолі наймає свого першого робочого Енріко Пікколо.
1949 - Campagnolo представляє перший задній перемикач швидкостей без зняття колеса.
1956 - Campagnolo представляє перший передній перемикач швидкостей.
1963 - Campagnolo випускає задній перемикач швидкостей з хромованою бронзи для 6-ти ступінчастою передачі.
1966 - Campagnolo випускає задній перемикач Nuovo Record. Цей перемикач буде встановлено на велосипеді Едді Меркса, який виграв перші чотири етапи Тур де Франс.
1973 - компанія Campagnolo вводить тестування нових розробок під час гонок.
1983 - 3 лютого вмирає Тулліо Компаньолі.
1985 - Campagnolo створює Delta гальма з супортами.
1986 - випускається 7-ми швидкісна задня передача.
1989 - Campagnolo представляє свій перший гірський велосипед. Його компоненти були набагато важче і менш технологічно просунутими, а отже і менш популярними, ніж у Shimano.
1992 - представлені перемикачі Ergo Power, що поєднує в собі функції важеля гальма і важеля перемикання передач, у відповідь на важелі STI Shimano.
1993 - припиняється випуск Delta гальм.
1997 - випускається 9-ти швидкісна задня передача.
1998 - впровадження важелів Ergo покоління.
2000 - випускається 10-ти швидкісна задня передача.
2001 - розпочато випуск компонентів з вуглецевого волокна.
2004 - випускаються шатуни з вуглецевого волокна і компактна трансмісія.
2006 - випуск порожнистих шатунів і зовнішніх підшипників.

Актуальні товари Campagnolo