Continental

Continental - німецький шинний концерн, який входить в п'ятірку найбільших шинних виробників світу. Компанія відома автолюбителям перш за все як виробник гуми для дво- та чотириколісних транспортних засобів. Проте Continental також забезпечує автомобілі комплектованням на кшталт гальмівних систем, автомобільної електроніки та різноманітних компонентів.

Continental - одна із найстаріших шинних компаній у світі. Її було засновано ще у 1871 році у Ганновері. На сьогодні можна говорити про німецький концерн ще і як про один із найбільших у шинній галузі. Адже кількість офісів в активі Continental перевищує позначку 400. В них та на виробничих об'єктах разом працевлаштовані більш ніж 235000 людей.

Серед дочірніх брендів компанії - такі відомі торгові марки, як Uniroyal, General Tire, Gislaved, Matador, Barum та ще 5 інших. Continental має можливість виготовляти преміальні шини по всій земній кулі: від США до Австралії.

Шинний асортимент Continental може задовольнити найвибагливішого покупця та запропонувати покришки для будь-якої техніки. Окрім легкових та вантажних шин всіх сезонів, Continental пропонує мотошини, комерційну гуму, покришки для сільськогосподарської техніки.

Категорії товарів Continental

Актуальні товари Continental