DT Swiss

Швейцарська компанія DT Swiss  є одним з лідерів по виробництву велосипедних спиць, втулок і ободів. Продукцію DT Swiss можна побачити, як на аматорському велосипеді, так і на професійних велосипедах багатьох спортсменів.

Компанія DT Swiss є виробником коліс для шосейних, трекових і гірських велосипедів, а також амортизаційних вилок і задніх амортизаторів. DT Swiss розробляє високоякісні колеса з 1994 року. У 2007 році, після анонсування свого власного виробництва компонентів з карбону, асортимент продукції компанії поповнився компонентами класу хай-енд.

DT Swiss є одним з найвідоміших виробників спиць. Коли в 1970-х роках компанія вперше з'явилася на ринку США, стався буквально переворот в індустрії збірки коліс. Як такі спиці з нержавіючої сталі були в продажу і до цього, але якість різьбовим ніпелів спільно зі спицями було на порядок краще, ніж у будь-якого іншого бренду в той час. Це дозволяло збирати колеса на зовсім іншому якісному рівні з огляду на можливості, що з'явилася більш міцного натягу спиць.

Історія
Компанія DT Swiss AG була заснована в 1994 році шляхом покупки контрольного пакету акцій у Vereinigte Drahtwerke AG і її власниками стали Франк Бокман (Frank Bockmann), Мауріціо Д'Альберто (Maurizio D'Alberto) і Марко ЗІНГА (Marco Zingg), які розділили між собою три зони відповідальності: маркетинг та продажу, технології, фінанси та адміністрування.

Сама назва DT утворено від слів «Drahtwerke Treflerie». «Drahtwerke» в перекладі з німецької означає «дротяний завод», «Treflerie» перекладається точно також з французького.

DT Swiss розташовується в швейцарському місті Білль-биття.

У тому ж, 1994 році компанія відкриває новий офіс продажів в США. Підставою, що вплинув на рішення перетнути Атлантику, стали короткі терміни поставок, а також краще розуміння вимог ринку. У наступному, 1995 році на велосипедний ринок виводяться втулки DT Swiss Hugi. Поява продукту нового типу стало наріжним каменем у розвитку компанії.

Тим часом присутність компанії на землі необмежених можливостей розширюється. У 1996 році розпочато виробництво спиць на другому, після заснування DT Swiss Inc, заводі. 1999-й рік став для компанії багатим на події. Поява нових, точно відфрезерованих алюмінієвих і латунних ніпелів як результат інноваційних технологій змогло помітно поліпшити якість збірки коліс. Асортимент втулок від DT Swiss став ширше завдяки новій лінійці втулок Onyx, які об'єднали в собі чудову ціну і перевірене швейцарська якість. Також на ринку представлено нове покоління втулок Hugi 240. Зміни ще більше вдосконалили цей успішний продукт, що призвело до зниження ваги і оптимізації функціональності.

У 2002 році, після декількох років розробок, DT Swiss з гордістю представила модель амортизатора SSD 210L - найлегший повітряно-масляний амортизатор на ринку. З 2003 року DT Swiss виробляє всі компоненти для збірки коліс.

Технологія зварювання ободів SBWT дозволяє створити надзвичайно міцні обода, а надзвичайно мінімальний допуск при обробці ободів в результаті дає максимально високу якість коліс.

Щорічно DT Swiss виробляє кілька мільйонів високоякісних сталевих спиць. Всі спиці спеціальним чином розробляються для певної області застосування і для кожного стилю катання - від суперлегкій спиць, до максимально міцних.

Для зменшення діаметра спиці DT Swiss розробила свій метод холодного кування. Компанія також виробляє спиці для таких відомих фірм, як Ritchey, Mavic і Bontrager. Лідерство DT Swiss в області виробництва коліс постійно підтверджується успіхами професійних гонщиків.

Категорії товарів DT Swiss

Актуальні товари DT Swiss