Hanseline

Компанія  Hanseline  - великий європейський виробник мастильних матеріалів і побутової хімії.

В Європі не забувають про потреби численного велосипедного співтовариства, тому цей виробник може побалувати невибагливого вітчизняного велосипедиста широким спектром продукції, розробленої спеціально з урахуванням специфіки її застосування.

Компанія Hanseline була заснована в 1947 році в місті Хильден, біля Дюссельдорфа і ось вже майже 70 років випускає високоякісні мастильні та антикорозійні речовини для велосипедів.

Слідуючи традиції всі основні стадії виробництва, фасування, пакування і зберігання, - проходять на території фабрики в Німеччині. Також для зручності застосування велосипедних мастильних матеріалів, фабрика розробляє дизайн і виробляє тару самостійно.

Вся продукція, що випускається, масла, мастила, очисники, повністю відповідає нормам Deutsches Institut fr Normung eV «Німецького інституту по стандартизації», який є членом «Міжнародної організації зі стандартизації» -  « ISO ». Компанія, з властивою німцям ретельністю, розробляє власні рецепти продукції, щоб досягти оптимальних результатів.

Керівництво компанії з гордістю підкреслює, що витрачає набагато більше грошей на розвиток продукції, ніж на її рекламу.

Компанія Hanseline робить ставку на відкритість для своїх клієнтів і зворотний зв'язок з ними - дуже важлива для постійного поліпшення властивостей продукції. Виступаючи спонсором професійних велосипедних команд, фабрика збирає статистику і звіти веломеханікі про результати застосування мастильних матеріалів та засобів для догляду за велосипедом.

Компанія Hanseline не рекомендує будь-якої один свій продукт як панацею від усіх бід - навпаки, дає можливість вибрати найбільш відповідає умовам експлуатації, даючи максимальну кількість інформації про хімічний склад і характеристики своєї продукції.

Працівники Hanseline, відповідальні за зв'язки з громадськістю гарантують, що зможуть відповісти на всі питання, що цікавлять велосообщество питання про доцільність і способи застосування мастильних матеріалів, трансмісійні, редукторних і гідравлічних масел, засобів по догляду за велосипедом.

Категорії товарів Hanseline

Актуальні товари Hanseline