Icebreaker

ICEBREAKER. ПЕРЕВАГИ ВОВНЯНОГО ТЕРМОБІЛИЗНИ.

art_2-01

Icebreaker - це руйнування стереотипів. Це наше ставлення до природи і один одному.
Це нові ідеї та альтернативне виконання: справді природний вибір в епоху синтетичних матеріалів.

НАРОДЖЕННЯ ICEBREAKER

Новозеландська фірма Icebreaker, заснована в 1994 році, спеціалізується на випуску термобілизни з вовни Merino. Шерсть Merino виробляють з особливої ​​породи овець, яких вирощують тільки в Новій Зеландії. Вироби з вовни цих овець володіють прекрасними дихаючими властивостями і здатністю протистояти холоду.

На сьогоднішній день це новий напрямок на українському ринку технологічного білизни. Незважаючи на те, що спочатку перший шар спортивного одягу виготовлявся з натуральної вовни, останнім часом поширення набула продукція з синтетичних матеріалів. На те були свої причини.

По-перше, раніше все термобілизна виробляли з традиційною вовни звичайних овець. Але звичайна шерсть має недостатньо високу якість, для використання в спортивному одязі. Білизна сильно кололо тіло, було важким, мало властивість сильно накопичувати вологу. Близько 20 років тому технічний прогрес по виготовленню синтетичних матеріалів різко ступив вперед. З'явилися порожні синтетичні волокна, і тканини з них відсунули білизну з натуральних ниток далеко назад. За роки використання багато хто звик до поліамідним тканинам, і взяли багато в чому компромісний варіант як остаточний для себе вибір. Однак ентузіаст Джеремі Мун продовжив пошуки матеріалу, який міг би ще на щабель наблизити властивості технологічного білизни до ідеальних. І в результаті тривалого дослідження зупинився на шерсті мериноса - вид вівці, яка відмінно пристосувалася до життя в умовах високогір'я новозеландських Південних Альп.

art_2-02

Одяг Icebreaker можна носити окремо, як базовий шар в теплих погодних умовах, і як утеплюючий в холодних, що дозволяє забезпечити комплексну пошарове систему.

art_2-03 

З початком виробництва термобілизни з вовни Merino проблеми низької якості, колючості і великої ваги натурального білизни зникли. Тепер вовняну білизну з Merino приємно облягає тіло, м'яке, легке, практичне у використанні і догляді.

Білизна з вовни Merino користується широким попитом по всьому світу з 1995 року. Відгуки користувачів при цьому, виключно позитивні. Давайте розглянемо, завдяки чому цей вид одягу, завоював переваги мільйонів людей в епоху нанотехнологій і високотехнологічних синтетичних композитів.

Одяг з вовни Merino міцна і м'яка на дотик. Товщина волокна становить 17-19 мікрон, що набагато тонше традиційної шерсті, тому вона не колеться. Крім того завдяки товщині, кількість повітряних прошарків захищають наше тіло від втрат тепла, набагато більше в питомій обсязі, і тому її важливість як утеплювача дуже висока.

art_2-07

На відміну від традиційної вовни, гігроскопічність Merino вище в 5 разів, що гарантує відмінний відвід вологи від тіла, і забезпечує необхідну терморегуляцію. Завдяки цій властивості вовни мериноси без проблем переносять і холоду високогір'я, і ​​спеку альпійських долин.

Основою синтетичного волокна є нафтопродукти. Його структура сприяє затриманню на поверхні різних бактерій, що призводить згодом до утворення неприємних запахів. Структура волокна Merino не дає бактеріям вільно розмножуватися, що зберігає білизну свіжим протягом тривалого періоду шкарпетки. Мериносова шерсть на 100% складається з кератину, який входить до складу нашої шкіри. Це органічний матеріал який в принципі не викликає алергічних реакцій.

Білизна з мериносової вовни дуже зносостійке і не вимагає особливого догляду. Ви можете прати його звичайним миючим засобом, в звичайному режимі, і навіть через роки воно не втратить своїх властивостей і зовнішнього вигляду.

art_2-04

Колекція Icebreaker має кілька ліній, що відрізняються функціональними якостями:

LIFESTYLE - Колекція дуже легкого одягу, розробленої для подорожей в будь-яких погодних умовах. Може використовуватися самостійно, коли жарко, так і в поєднанні з іншими виробами, коли холодно.

OUTDOOR - Багатофункціональна одяг для використання в якості утеплювального шару в будь-яких погодних умовах. Чудово комбінується з одягом серії Bodyfit, Nature або Superline, має високі теплоізоляційні властивості. Крім того має легку вагу і високі компресійні властивості.

TECHNIСAL - Спеціальна серія технічної одягу для аеробних видів спорту, з вмістом Lycra, для максимального комфорту.

KIDS- Дитячий одяг з Merino, не викликає роздратування дитячої ніжної шкіри, захищає від шкідливих сонячних променів, має високу повітропроникність. І не вимагає спеціального догляду.


Вся продукція Icebreaker відрізняється по щільності плетіння волокна :

06-dens

Проконтролювати джерело походження будь-якого виробу можна за допомогою спеціального бее-коду на етикетці, який потрібно ввести на головному сайті Icebreaker .

Йди в те саме місце на ферму в Новій Зеландії, де зелена трава, яскраве сонце, прозора вода і найчистіше повітря перетворилися в тонкі волокна мериносової вовни.
У 2008 році компанія Icebreaker ввела Baacode ™ - прогресивну систему, що дозволяє покупцям одягу простежити за кожним кроком еволюції їх Icebreaker, починаючи з вівчарської ферми, де вирощувалася мериносова шерсть. Просто введіть унікальний Baacode на зеленій бирці з внутрішньої сторони вашого одягу на сайті icebreaker.com

art_2-06

ШКАРПЕТКИ

Завдяки унікальній комбінації якостей - повітропроникності, відведення випарів, м'якості і стійкості до утворення запахів - шкарпетки Icebreaker гарантовано є найзручнішими носками, які ви коли-небудь носили. Мериносова шерсть шкарпеток Icebreaker протягом усього дня контактує зі стопою максимально відводячи випаровування від шкіри, забезпечуючи повітропроникність, температурний контроль і відсутність неприємних запахів.

 art_2-08

art_2-09

Велосипедисти і бігуни теж віддають перевагу легкій, м'якій, вічно-сухий мериносової одязі Icebreaker. Навіть мериносові шкарпетки по споживчим уподобанням не знають собі рівних по сухості і стійкості до виникнення запахів. Зимовий одяг трохи товщі, тому що використовує більше ниток при створенні текстилю. Зігріваючий ефект досягається за допомогою нашарування, однак воно не здається громіздким, навпаки, повний мериносових комплект справляє враження легкого одягу і при цьому виконує свої функції простіше і ефективніше синтетичних матеріалів. Інноваційні технології поєднуються з високими екологічними характеристиками компанії: трудова етика, енерго- і водо-заощадження, очищення стічної води, еко-стандартизація всього виробництва і продукції за правилами Oeko-Tex. З метою контролю за гуманним поводженням з тваринам

Категорії товарів Icebreaker

Актуальні товари Icebreaker