LEZYNE

Велосипедна компанія Lezyne була заснована в 2007 році колишнім тріатлоністом Мікі Касушеком (Micki Kozuschek), який створив і компанію Truvativ після свого переїзду з Німеччини в США. В той час у інших виробників було майже нормою випускати дешеві пластикові "залізяки", якi не працювали належним чином. У новій компанії Lezyne була поставлена ​​інша задача: виробляти першосортну продуктцiю на рівні high-end стандартів. Їх метою було поєднати міцні інженерні розробки та красивий дизайн деталей і компонентів.

Через 5 років, не зраджуючи поставленим цілям, стандартам і завданням, компанія Lezyne стала однією з провідних на ринку виробництва високоякісних аксесуарів для велосипеда. Неодноразові перемоги в тестах і нагороди фірми говорять самі за себе.

З власним заводом у Тайванi, розташована у Каліфорнії компанiя Lezyne, виробляє насоси, інструменти, рюкзаки та багато іншого. Взимку в асортименті з'явилися LED-лампи. Виготовлені з алюмінію, потужністю до 450 Lumen, вони поєднують в собі функціональність, якість та дизайн. Світлодіодні лампи зручні й прості у використанні, їх можна заряджати через порт USB або замінити акумулятор.

Популярність Lezyne принесли ручні насоси, всередині яких прихований шланг з різьбою для щільного з'єднання з вентилем камери. Нововведення цього року- система ABS (Air Bleed System), що дозволяє натисканням кнопки випускати з камери зайве повітря.

Спеціально для любителів MTB в асортименті компанії є пiдлоговий насос Dirt Floor Drive, який без проблем накачує звичайні та безкамерні покришки.

Lezyne - це вдале поєднання любові до велосипеда та пристрасті до дизайну. Продукцiя компанії функціональна та продумана до дрібниць, а також має вишуканий зовнішній вигляд. Протягом декількох років Lezyne працює із видатними людьми у велоспорті:

  • велосипедною рок-зіркою Cedric Gracia,
  • дерт-героєм Yannick Granieri,
  • легендою ендуро Ramy Absalon
  • батьком фрірайду Wade Simmons,
  • королем стріт-тріалу Danny MacAskill, який приєднався до команди у 2014 році.
Актуальні товари LEZYNE