Lynx

LYNX - вітчизняний бренд велоаксесуарів, який не дивлячись на свою молодість вже встиг стати популярним серед українських велосипедистів. Причини популярності LYNX дуже прості - висока якість продукції при доступних цінах.

Продукція LYNX відповідає сучасним стандартам безпеки.

EN 1836: 2005 + A1: 2006 - стандарт ЄС для засобів індивідуального захисту очей
EN 1078 - стандарт ЄС для шоломів для скейтбордистів та велосипедистів
асортимент LYNX
В каталозі LYNX представлені більше сотні моделей захисної велоекіпіровкі. Модельний ряд розділений розділений на 4 основні категорії:

Окуляри. Надійний захист для очей - все моделі на 100% захищають від ультрафіолету. Лінзи виконані з небиткого полікарбонату, оправи з міцного і гнучкого термопластика, гумові вставки забезпечують щільне прилягання оправи. В асортименті є моделі з декількома знімними лінзами різного ступеня затемнення.
Шоломи. Мають обтічну форму, тестувати в аеродинамічній трубі. Забезпечені ефективною 3D вентиляцією і зручною системою регулювання.
Рукавички. Виготовляються з еластичної лайкри, влагоотводящие мікрофібри і штучної шкіри. Забезпечені регульованими манжетами, петлями для швидкого зняття, гелів вставками. В асортименті є як моделі без пальців, так і повністю закривають руку.
Бахіли. Захищають взуття від несприятливих зовнішніх впливів.

Категорії товарів Lynx

Актуальні товари Lynx