Maxxis

Торгова марка MAXXIS ™ належить тайванській компанії Cheng Shin Group  - однієї з найбільших в світі організацій, яка вже понад 40 років спеціалізується на виробництві різних категорій автошин для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, сільгоспмашин, квадроциклів, велосипедів.

У 2008 році компанія зайняла 12-е місце в рейтингу світових шинних виробників з оборотом в 2,1 млрд доларів.

Десять заводів компанії розташовані в Таїланді, Китаї, В'єтнамі, Тайвані. Підрозділи і технологічні центри - в США, Канаді, Великобританії, Голландії, Німеччини. У Китаї знаходиться власний випробувальний полігон з безліччю треків, призначених для тестування шин в різних погодних і дорожніх умовах.

Поставки шин MAXXIS здійснюються в різні країни світу, включаючи Японію, Німеччину, Австралію, Великобританію, Франція і Голландію. Але американський ринок - один з пріоритетних.

Шини MAXXIS поставляються на заводську комплектацію автомобілів «Тойота», «Форд», «Пежо», «Фольксваген», «Ніссан», «Крайслер», «Джі-Ем», «Хенде» в різних країнах світу - всього 25-30% від загального обсягу випуску шин, що доводить їх незмінно високу якість.

Категорії товарів Maxxis

Актуальні товари Maxxis