Panaracer

Заснована в 1953 році, японська компанія Panaracer почала виробництво гумових виробів для різних комерційних і споживчих цілей. У 1978 році компанія перейшла на виробництво виключно велосипедних покришок. Це було зроблено для того, щоб інженери могли зосередитися на одному напрямку і виробляти кращі велосипедні покришки, доступні на ринку на сьогоднішній день. Panaracer є останнім японським виробником як і раніше виробляють велосипедних покришки на території Японії. Керівництво Panaracer вважає, що вітчизняне виробництво дозволяє їм зберегти контроль якості на найвищому рівні.
 

Інженерний корпус Panaracer постійно проводить дослідження, спрямовані на пошук нових, більш ефективних складів гуми, малюнків протектора і технологій основи покришки. У виробництві велосипедних покришок компанія робить ставки на новітні дослідження і найсучасніші матеріали. Цей принцип дозволяє компанії Panaracer завжди бути на крок попереду своїх конкурентів. Вони також постійно вдосконалюють форму протектора своїх покришок, що дозволяє створювати надійну гуму високого рівня.
 

Для виробництва покришок компанія Panaracer використовує тільки високоякісні матеріали з яких за власними технологіями створює основу покришок і сам компаунд гуми. Високоякісні матеріали в поєднанні з запатентованими технологіями і багаторічним досвідом дозволяють виробляти якісні покришки, які Ви можете бачити на шосейних, туристичних, міських і гірських велосипедах по всьому світу.

Категорії товарів Panaracer

Актуальні товари Panaracer