R.S.P

r.s.p supreme bike care – австрійська сімейна компанія з 30-річним ім’ям та бездоганною історією створення засобів по догляду за велосипедом.

Історія   

Кар’єра родоначальника компанії Герхарда Фернбаха почалася на гоночній трасі, а потім перейшла у власний гараж. Біла смуга на покришці була його візитівкою, а плями від ланцюга на ній дратували! Це й стало натхненням для створення нового дієвого миючого засобу для ланцюга – «r.s.p. Ultra Slide», який в подальшому став зразком для конкурентів.

Сьогодні компанія має у своєму асортименті різноманітні очищувачі, миючі засоби, мастило та інструменти по догляду за велосипедом. Продукція «r.s.p.» розповсюджена по всьому світу завдяки розвинутій дилерській мережі а своїм сімейним підходом до ведення бізнесу, відрізняються від інших виробників засобів по догляду за велосипедами.

Вже понад 25 років продукцією r.s.p. користуються, як професійні вело-майстри так і звичайні велосипедисти. Компанія допомагає молодим талановитим гонщикам та спонсорує свою команду«r.s.p. Mountainbike Team» з форкроссу.