Rock Shox

Історія всесвітньо відомого бренду Rock Shox почалася в 1989 році в США . Компанія була заснована професійними спортсменами-мотогонщиками, завершили на той час кар'єру - Полом Тернером і Стівом Саймонс . У них за плечима був не тільки спорт, але і солідний досвід в області ремонту і настройки мотоциклетних вилок. Це допомогло їм організувати ефективне підприємство з виробництва амортизаторів для велосипедів .

У 2002 році бренд RockShox став частиною корпорації SRAM . Виробництво відтепер ведеться в Тайвані. Сьогодні вилки RockShox заслужено користуються шаленою популярністю. З використанням фірмової продукції торгової марки було виграно велика кількість змагань різного рівня, в тому числі Олімпійські ігри.

У змаганнях будь-якого напрямку стандартним вибором тих, хто в наслідок стає призером, є вилка велосипедна RockShox: SID для гонщика кросскантрі і марафону, BoXXeR для переможця даунхильних заїздів, Pike для чемпіона по байкеркроссу. Лінійка продукції RockShox відповідає запитам шанувальників будь-якого напрямку маунтинбайку: від прогулянкового катання до екстремального фрірайду .

Категорії товарів Rock Shox

Актуальні товари Rock Shox