Scicon

SCICON® пропонує повний спектр продуктів для подорожей на велосипеді та захисту, а також транспортування велосипедів повітряним транспортом. За допомогою інноваційного дизайну та високоякісних матеріалів вони настільки ж гарні, наскільки надійні.

SCICON® народився в гаражі біля Бассано-дель-Граппи, серця велосипедної індустрії, Лучано Фантіном у 1980 році, щоб вирішити проблеми професійних велосипедистів. Еволюція з часом створила бренд, який не тільки вирішує проблеми, але і надихає на пригоди по всьому світу.

Ставши іконою в дизайні та виробництві найкращих світових велосипедних дорожніх сумок, SCICON® став синонімом чемпіонства. Сьогодні SCICON® є найбільш затребуваною маркою для спортсменів, які подорожують зі своїм велосипедом.

Поєднуючи пристрасть до натхнення та розширення кругозору власним багатством технічних знань, досвіду та історії на ринку, впровадження нових категорій товарів у 2018 році стало логічним кроком. SCICON® створив нові колекції відповідно до своїх цінностей якості, комфорту та нав'язливої ​​уваги до деталей. Її зобов'язання - гарантувати ідеальний візуальний комфорт та захист.