Selle SMP

Після Другої світової війни почалися золоті роки для велосипедної індустрії. Вся Італія пересувалася на двох колесах.

Це були докризові часи — моторизація Італії була ще попереду, а молодий майстер Martino Schiavon вже встиг розробити велосипед, який і до сьогодні знаходиться в музеї міста Padua.

Це було початком історії Selle SMP. Італійська історія заснована на вікових цінностях таких як — завзятість, винахідливість,  мужність та бажання відкрити щось нове, розраховуючи на власні сили. Протягом багатьох років компанія росла і розвивалася і з рештою стала лідером за обсягами продажів та інновацій серед інших конкурентних підприємств. На початку 2000х років компанія відчула серйозну конкуренцію з боку азіатських виробників.

Родина Schiavon переконана в тому, що національна мережа виробництв не повинна втрачати досвід і знання, накопичені за довгі роки жертв і невтомної роботи перед лицем інших виробників з низькою вартістю оплати праці. Щоб зберегти виробництво у Венеції, було прийнято рішення скласти конкуренцію виробникам у інноваціях та якості продукції.

У 2006 році після тривалих і всебічних антропометричних та біомеханічних досліджень, компанія Selle SMP представила широкому загалу перше творіння із серії 4BIKE — Pro. Фірма Selle SMP стала піонером абсолютно іншої та інноваційної концепції велосипедного сидіння.


21 липня 2006 року у віці 94х років помирає батько корпорації Selle SMP Martino Schiavon. Martino започаткував підприємство, демонструючи кожного дня приклад невтомної роботи, навіть коли він передав «кермо» своєї компанії своїм синам Franco and Maurizio, він залишився зразком і натхненням для всіх робітників корпорації.

Сьогодні Selle SMP — лідер по виробництву ергономічних сидінь з чималим асортиментом продукції. Сімдесят років минуло, а кожне сидіння як і раніше виробляється у Венеції з тією ж якістю, майстерністю, як і на маленькому горищі в місті Padua.


Декілька років тому компанія зробила маркетингове дослідження і це змусило переглянути напрямок своєї роботи. Тепер Selle SMP може запропонувати покупцям товар декількох рівнів: бюджетний, середній та професійний.

 1947 — дата заснування компанії Selle SMP.

1970 — Річне виробництво складає понад 1 мільйон сидінь.

1981 — Переїзд в нову штаб-квартиру в місто CASALSERUGO.

1990 — Річний обсяг виробництва складає понад 3 мільйони сидінь.

1995 — Створено власну лабораторію для тестування продукції.

Виготовлено 5 мільйонів сидінь.

2000 — Перша компанія з системою сертифікації якості продукції.

2004 — Революція для серії 4bike. Спроектовано модель – PRO.

2005 — Розроблені нові серії сидінь: Composit, Evolution, Stratos

2006 — Помер родоначальник компанії Martino Schiavon.

2007 — Початок ери для карбону.

2010 — Перше місце на Giro d'Italia.

 

Сьогодення

Сьогодні компанія Selle SMP має представників по всій Європі. Штаб-квартира, адміністративні і комерційні офіси знаходяться в місті Casalserugo. Однак дистриб’юторські підприємства компанії Selle SMP виконують комерційну діяльність по всій Італії та Європі.


Об’єм продажів компанії становить 25% по Італії та 75 % на міжнародному ринку. Кожного дня виробляється понад 3000 одиниць продукції, а за рік, понад 5 мільйонів сидінь.