Zefal

Zefal - перший в світі виробник велосипедних аксесуарів! Родом із Франції, компанія стала невід'ємним брендом у світі спортивного приладдя. Починаючи з 1880 року, накопичуючи з кожною новою цифрою на календарі обойму досвіду, Zefal застосовує свої унікальні напрацювання в будь-якому без виключення випускається товар.

1


Історія не бреше. Яка вона у Zefal? Спочатку назвою компанії було «Les Etablissements AFA» , і спеціалізувалася вона на створенні тукліпси, тустрапов (зараз мало хто про них чув), велосипедних дзвінків і багажників. Незабаром назву змінили на POUTRAIT , і в такій іпостасі французький бренд почав співпрацю з всесвітньо відомими гонщиками. Один з них, містер Склаверанд (Sclaverand), винайшов самий перший велосипедний ніпель . Він так і носив ім'я свого творця, поки через кілька декад його не стали іменувати як французький ніпель, або ніпель Presta.

2


На початку 1900-х років POUTRAIT спеціалізується на виробництві ручних і ножних насосів під декількома брендами, включаючи і Zefal .

Після війни, з 1945 року продукція починає експортуватися в усі країни світу. Вона користувалася попитом, адже інновації завжди цікавили людей. У 1949, наприклад, була запатентована технологія SOLIBLOC , по якій робилися алюмінієві насоси, здатні запобігти витоку повітря з камери під час її накачування.

3


На початку 70-х команда інженерів розробила насос HPX, що володіє безліччю досі невідомих фішок - закривається клапан, який до того ж міг налаштовуватися під ніпелі Presta і Schrader, особлива блокування ручки, що дозволяє насосу справлятися з дуже високим тиском. Зараз, через більш 40 років після випуску, насоси HPXдо досі вважаються одними з найкращих насосів на ринку.

Довгий час компанія називалася POURTRAIT-MORIN, а в 1980 році було остаточно вирішено використовувати лише найпопулярніший бренд - Zefal . Тоді набирав обертів МТБ, і в такт духу часу Zefal випустила перший в світі міні-насос. Сьогодні подібний насос є одним з найбільш продаваних.

Починаючи з 1990-х років Zefal займається розширенням своєї виробничої лінійки і ринків збуту.

Асортимент пропонованих аксесуарів на даний момент представлений з більш ніж 200 продуктів, поділених на 7 категорій: насоси , фляги , крила , велосипедні замки , підсідельні сумки , засоби по догляду за велосипедом і різні інші велотоварів.

4


Показово, що всі товари розробляються і тестуються захопленими велосипедистами, які дійсно розуміють, чого хочуть райдери. До якості претензій бути не може: велика частина аксесуарів проводиться на французькому заводі в долині Луари, що поблизу Орлеана. У всіх успішних компаній є свій девіз. У Zefal він звучить так: «Ми зобов'язуємося гарантувати високу якість і створювати неперевершені аксесуари».

Страсна команда Zefal не втомлюється удосконалюватися і дарувати своїм клієнтам радість, нехай і від таких дрібниць, як велоаксесуари. Чи не виправдовуючи, а перевершуючи очікування. Ми в Veloonline.com намагаємося цьому максимально сприяти.

Актуальні товари Zefal